Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes

Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford Manchester ligt in het woongebied van Manchester, binnen 6 minuten wandelafstand van het Trafford Town Hall. Dit appartement is gelegen binnen 2 km van Deansgate treinstation en in de buurt van Talbot Road/Oaklands House busstation.

De accommodatie omvat een complete keuken met faciliteiten.

Het appartement ligt in de Old Trafford wijk van de stad en biedt de mogelijkheid om het Old Trafford Cricket Ground te bezoeken, dat binnen slechts 9 minuten lopen ligt. Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford is binnen 3 km van het Sint-Pietersplein en binnen 2 km van het Museum van Wetenschap & Industrie gelegen. Deze accommodatie bevindt zich op 10 minuten met de auto van de Kunstgalerie van Manchester. De Metrolink stadsspoorweg is een paar momenten van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford Manchester
Old Trafford Stay With Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Old Trafford Stay With Free Parking

8.9
Fantastisch 65 beoordelingen
134 m van de accommodatie
USD 151 USD 136
per nacht
Luxurious Two-Bed Stay: Mcr
Mobiele prijsaanbieding

Luxurious Two-Bed Stay: Mcr

8.9
Fantastisch 73 beoordelingen
212 m van de accommodatie
Brand New Trafford Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Brand New Trafford Apartment

219 m van de accommodatie
USD 162 USD 146
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford te vinden?
      Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford is in de Old Trafford wijk van de stad gesitueerd, op 10 minuten rijafstand vanaf het Sint-Pietersplein.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford?
      Populaire plekken in de buurt van Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford zijn onder andere de Kunstgalerie van Manchester, het Sint-Pietersplein, het Museum van Wetenschap & Industrie.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Costa Coffee Drive Through en Nando's restaurants, gelegen op ongeveer 14 minuten lopen.
    • Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt Wi-Fi.
    • Welke faciliteiten biedt Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford voor zakenreizigers?
      Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern & Bright 2 Bed Apartment Nr Old Trafford Manchester

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten